O salonie

Salon

Czym jest nasz sekretny Przepis na Piękno? To troska nie tylko o wyjątkowy wygląd, ale również o zdrowie i dobre samopoczucie wszystkich Gości naszego Salonu. Wierzymy, że na prawdziwe piękno składa się wiele czynników i z uwagą podchodzimy do każdego z nich. Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie wszystkich Kobiet, które postanowiły nam zaufać i powierzyły swój wygląd w nasze ręce.

Sprzęt

Aby efekt naszych zabiegów był jak najlepszy, wykorzystujemy profesjonalny sprzęt renomowanych producentów oraz kosmetyki najwyższej jakości sprawdzonych marek. Dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego z uwagą dobieramy produkty i zabiegi, podchodząc w sposób indywidualny do każdej osoby, która odwiedza nasz Salon.

Bezpieczeństwo

W dbaniu o bezpieczeństwo pomaga nam profesjonalny autoklaw Enbio S, który służy do sterylizacji narzędzi pracy. Dzięki niemu mamy pewność, że wszystkie nasze narzędzia są perfekcyjnie czyste i sterylne. Jest to certyfikowane urządzenie medyczne spełniające 100% wymagań sanepidu, dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że Salon Przepis na Piękno jest bezpieczny.

Pragniemy, aby każda Klientka, która zawita w nasze progi, czuła się dobrze i swobodnie. Chcemy, aby atmosfera panująca w naszym Salonie sprawiała, że chce się do niego wracać. Mamy również świadomość, że aby być najlepszym, trzeba stale się rozwijać, dlatego nieustannie się szkolimy i poszerzamy naszą wiedzę. Wszystko z myślą o wyjątkowych Kobietach, które nas odwiedzają.